HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

AKILLI EV SİSTEMİ ÜRÜNLER & ÖZELLİKLER

Aşağıdaki listedeki her bir özelliği ekleyip çıkarabilirsiniz. İster 1 I/O ister 16 I/O sisteminizi isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre kendiniz oluşturun.

Akıllı Ev Sistemlerinde Yeni Nesil özellikleri inceleyin. HomeGenetic kullanıcı ihtiyaçları düşünülerek oluşturulmuş bir çok özelliğe sahiptir. Hayatınızda neyi önemsiyorsanız , onları dikkate alarak teklif isteyiniz, yapıyı kendiniz oluşturun.

       

HOMEGENETIC AKILLI EV SİSTEMİ AVANTAJLARI

Fiyat avantajı ; 16 yıllık akıllı ev sistemleri tecrübemize dayanarak ürettiğimiz ürünleri gönül rahatlığıyla ve özel fiyat avantajlarıyla kullanabilirsiniz.

Eğitim programları ; 16 yıllık tecrübemizi kullanarak hazırlanan eğitim programları ile amacımız sektöre nitelikli elemanlar ve bayiler kazadırarak müşterilerin en hızlı ve kaliteli servis hizmetine ulaşması sağlanmaktadır.

Güvenli bağlantı ve kurulum ; HomeGenetic neleri kontrol ettiğinden daha çok, nasıl ve ne derece güvenli kontrol ettiğine önem verir. Hem kurulum esnasında hemde kullanım sırasında özel prosedür ve şifreleme yöntemleri kullanılır. Örneğin; HomeGenetic sistem uygulamasına sahip, Wi-fi şifrelerinizi eline geçirmiş, modem şifrenize de sahip olan bir kişi dahi sisteminize sizin onayınız olmadan erişim sağlaması imkansızdır.

Sistem esnekliği ; HomeGenetic kullanıcı ihtiyaçları düşünülülmüş bir çok özelliğe sahiptir. Hayatınızda neyi önemsiyorsanız , onları dikkate alarak teklif isteyiniz, genetic yapıyı kendiniz oluşturun.

Satış sonrası servis ; Tüm müşterilerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır. Tüm müşterilerimizin ürünlerinin arızalanması halide, ürünler sorgusuz sualsiz doğrudan değişimi yapılmaktadır. değişim yapıldıktan sonra arızanın kaynağı tespit edilir. Amacımız hiçbir müşterimizin herhangi bir ürününün arızalanmasından dolayı bekleyerek mağdur olmamasıdır.

Kolay kurulum; Yazılım ve donanım tamamen fabrikasyon olduğu için kablolu olmasına rağmen inanılmaz derecede kolay kurulum ve kulllanıma sahiptir. Kolay kurulumlu, az altyapı maliyeti gerektiren ürünlerimiz ile bayilerimize müşterilerinin yaşam alanlarında, güvenerek montaj yapabilecekleri akıllı ev sistemi ürünleri sunar.

HomeGenetic ile Neler Yapılabilir?

Akıllı Ev Sistemi Fiyat Talebi

En Geç 24 Saat İçerisinde Fiyat Talebiniz Yanıtlanır.

SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

FORGOT YOUR DETAILS?

TOP